BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordsfotogenlampor 14797482
nr 1479 7482
Bordsfotogenlampor
2 st, majolika och metall
Kondition: skador, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:04:43
200 kr